Ambachtelijke gietvloeren van Knulst
GRATIS MAGAZINE AANVRAGENGRATIS MAGAZINE AANVRAGENKnulst Vloeren is een ambachtelijk familiebedrijf en bestaat sinds 1958. Wij hebben ruime ervaring in het leveren en leggen van Gietvloeren. Vanuit regio Foudgum weet men ons regelmatig te vinden voor Betonvloeren. Knulst Vloeren levert en legt zowel PU Gietvloeren als Cementgebonden Gietvloeren en Beton Ciré Gietvloeren in iedere gewenste vorm, kleur, stijl en prijsklasse. Door de jaren heen is er veel veranderd. Gebleven zijn onze kennis, ons vakmanschap en de wil om u altijd goed en eerlijk te adviseren. Ervaar het zelf.
Om het u gemakkelijk te maken staat onze website boordevol inspiratie, waarmee u eenvoudig uw nieuwe droomvloer kunt selecteren. Ook kunt u het gratis inspiratie magazine aanvragen vol met handige informatie en stijlvolle interieurfoto's bij onze klanten thuis. Zo kunt u eenvoudig thuis in Foudgum uw Betonvloeren uitzoeken. Bent u uitgekeken? Dan bent u uiteraard van harte welkom in onze onze showroom. Welkom!
Ons klantcontactcentrum is speciaal ingericht voor al uw dringende vragen en serviceverzoeken. U gaat u echt verwonderen over de hoeveelheid gietvloermogelijkheden wij bij Knulst u kunnen aanbieden. Onze adviseurs staan u graag te woord en wanneer u dat wenst, ontvangt u uiteraard een vrijblijvend voorstel op maat. Gaat uw voorkeur bijvoorbeeld uit naar een beton ciré vloer of naar een Arturo kunststof vloer?
Van alle vloeren is een gietvloer dé vloer waarbij vakwerk vereist is. Op onze pagina Inspiratie kunt u ontdekken welke betonlook vloer het beste past bij uw persoonlijke voorkeur. De ondervloer dient in de juiste conditie te zijn om er een gietvloer op aan te kunnen brengen. Dat neemt niet weg dat het belangrijk is dat uw keuze valt op een kwalitatieve gietvloer. Knulst Vloeren heeft verschillende soorten gietvloeren inzichtelijk voor u gepresenteerd in de showroom.
Zijn er vervolgens nog belangrijke vragen waar u geen antwoord op gevonden hebt? Het aanbrengen van de gietvloer zelf neemt doorgaans 3 tot 5 dagen in beslag. Een gietvloer hoeft u enkel met regelmaat te stofzuigen en eenmaal per week te dweilen met een reinigingsmiddel. Door onze jarenlange ervaring hebben wij de beste gietvloermerken voor u kunnen selecteren. Wij presenteren u dan ook graag de collectie van onze gietvloer fabrikanten.
Door flakes toe te voegen aan een kunsthars gietvloer is de vloer optisch minder gevoelig voor vuil. Neem dan eens vrijblijvend contact met ons op, wij voorzien u dan graag van alle benodigde informatie. U merkt het al, bij Knulst kunt u kiezen uit tal van mogelijkheden. Benieuwd naar wat wij u kunnen bieden of wilt u een vrijblijvende prijsopgave ? Wilt u helemaal niets meer zien van de scheur? Dan kunt u het deel met de scheur laten verwijderen en nogmaals op laten vullen.